חיפוש

מתקין שיש

התקנת שיש למטבח דורשת מקצועיות, דיוק וניסיון רב. אם אתם מחפשים מתקין שיש מקצועי הכנסו עכשיו לאתר של אוהד שיש.

חברת אוהד תעשיות שיש למטבח נולדה מתוך מטרה לספק שירות מקצועי הכולל ייעוץ, התאמה, ייצור והתקנת משטחי שיש במטבחים ובאמבטיות ברמה הגבוהה ביותר. החברה מתחייבת למחירים אטרקטיביים ולאיכות חומרי גלם מעולה בלבד. מתקין שיש אשר נשלח מהחברה הינו בעל ניסיון רב וכל עבודת התקנה מאופיינת ברמת גימור מקצועית ואיכותית, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

הליך בחירת שיש

על מנת לבחור שיש למטבח חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ובעלת ניסיון כדוגמת שיש אוהד. החברה מעניקה שירות ייחודי ומתקדם המלווה ביחס אישי חם לכל לקוח. אנו עומדים לשירותכם ונשמח לייעץ לכם בבחירת השיש הנכון והמתאים ביותר למטבח שלכם. בבחירת שיש למטבח חשוב לתת דגש על הפרמטרים הבאים: איכות וסוג השיש, עמידות השיש לאורך זמן, צבע השיש והתאמתו לעיצוב המטבח, איכות הייצור, עובי משטח השיש ומשקלו, רמת הגימור של משטח השיש, התקנה. חשוב לבחור בחרה מקצועית השולחת מתקין שיש מנוסה המצויד בכלי עבודה מקצועיים. מתקין מקצועי ידאג להתאמה מושלמת של משטח השיש במטבח, על ארונות המטבח או הדבקתו על הקיר כחיפוי וכהשלמה לעיצוב המטבח. חברת שיש אוהד מציעה מגוון רחב של משטחי שיש למטבח, בהם שיש גרניט, אבן קיסר ואבן סיליסטון. כל משטח דורש התקנה זהירה וקפדנית על מנת שלא לפגוע בשיש ולהשלים את העבודה עם גימור איכותי ומדויק לשביעות רצון הלקוח ואנו מתחייבים לעבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר וללא תחרות. אנו ממליצים על שיש סיליסטון המיוצר ב- 12 סדרות שונות, בהן סדרת ריבר, סדרת מאונטיין וסדרת סטלר. שיש סיליסטון חזק ועמיד וכולל חומר אנטי בקטריאלי.

התקנה מקצועית

חברת אוהד תעשיות שיש למטבח מציעה ניסיון וידע רב בהתקנת כל סוגי משטחי השיש למטבח. לא פחות חשוב מאיכות וסוג השיש שבוחרים היא איכות ההתקנה ומקצועיות המתקין. מתקין שיש מקצועי אשר נשלח מהחברה ידאג ליישור המשטח ואטימה לפני ההתקנה והצבת משטח השיש על ארונות המטבח או הדבקתו על הקיר. משטחי השיש במטבח משתלבים עם חלל המגורים וכל טעות או התקנה לא איכותית תעיב על המראה. התקנת משטח שיש על ארונות מוכנים דורשת מקצועיות ברמה גבוהה ולאחר בדיקה באמצעות פלס על מנת ליצור משטח ישר ניתן להדביק את המשטח עם חומרים המתאימים לסוג השיש. התקנת משטחי שיש סיליסטון דורשת ידע ויש לחזק את המשטח באמצעות סרגלים מלוחות קוורץ בלבד ולהתקין חיזוקים אורכיים ורוחביים הנתמכים על ידי הרהיטים ומהווים הכנה לפני הצבת משטח הסיילסטון והדבקתו באמצעות דבק שיש מומלץ ואיכותי. את פתחי הכיריים והכיור יש לאטום היטב עם סרטי בידוד ועיטוף בנייר אלומיניום ויש לחזק ולהדביק היטב את הקנטים

אדריכלים ומעצבים?
הצטרפו לדיוור החודשי שלנו!
קבלו השראה, עדכונים והטבות בלעדיות לפיתוח המטבח המושלם עבור לקוחותיכם
Call Now Button דילוג לתוכן